Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr.Farského 300, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 23.6.2017
Nepřítomné třídy0123456789101112
M3LZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZz
O3KZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZz
M3AZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZz
N4TMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZ
A4TMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZ
L2FSMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZMZ
Nepřítomní učitelé0123456789101112
Pěnička Pavel(Absc)---BlH..
Schmidt Vítězslav(Dov)..--..<>
Zuna Tomáš(PedD)--
Změny v rozvrzích učitelů:
Blechová Hana1. hododpadáTvM3L
2. hododpadáTvM3L
4. hodsupl. (Pen Absc)OnM2O(B149)za odpadlou
5. hodvýměna <<OnM2O(B149)z 21.6. 4. hod
Boháč Martin4. hododpadáTvN4T+
5. hododpadáTvN4T+
Budina Lukáš1. hododpadáAjA4T (2.sk)
2. hododpadáEkM3A
5. hodnavíc AjO1LM (AJ2)(B103)za odpadlou
10. hodnavíc EkN2D(B100)Dálkaři
11. hodnavíc EkN2D(B100)Dálkaři
Garwoodová Pavla5. hodvýměna <<AjL1FS+(B153)z 26.6. 3. hod
5. hododpadáAjM3L (Sk2)
Hájek Lukáš1. hododpadáIktM3A (Sk2)
5. hododpadáIktM3A (Sk2)
8. hodnavíc IktN2D(B98)Dálkaři
Holata Petr4. hododpadáAutM3A (AutJ)
Hylmar Jaroslav3. hododpadáMatL2FS+
4. hododpadáMatA4T
9. hodnavíc MatN2D(B100)Dálkaři
Metelka Ladislav3. hododpadáAutM3L (M)
Nedomlelová Renata3. hododpadáMatM3A
4. hododpadáMatM3L
5. hodvýměna >>EkL1FS+na 26.6. 3. hod
6. hodnavíc ÚčN2D(B100)Dálkaři
7. hodnavíc FisN2D(B100)Dálkaři
Parkán Michal1. hododpadáIktM3A (Sk1)
3. hodpřesun <<ZpvO1LM(D35)z 22.6. 2. hod
3. hododpadáTchM3L (L)
Patera Martin1. hododpadáOvcO3K
2. hododpadáOvcO3K
3. hododpadáOvcO3K
4. hododpadáOvcO3K
5. hododpadáOvcO3K
6. hododpadáOvcO3K
7. hododpadáOvcO3K (K)
Skalský Petr1. hodpřesun <<OnO1LM(A132)z 3. hod
3. hodpřesun >>OnO1LMna 1. hod
Šimůnková Jitka2. hododpadáEkA4T
3. hododpadáEkA4T
5. hodnavíc AjO1LM (AJ1)(B148)za odpadlou
5. hododpadáAjM3L (Sk1)
Zuna Tomáš1. hododpadáCjL2FS+
5. hododpadáCjA4T
3.-4. hod Obecný pedagogický dohled
Zunová Martina1. hododpadáAjA4T (1.sk)
2. hododpadáAjL2FS+
5. hododpadáAjM3A (Sk1)
Změny v rozvrzích tříd:
O1LM1. hodOn(A132)přesun <<Skalský Petrz 3. hod
1. hodMatodpadá(SchV)
3. hodZpv(D35)přesun <<Parkán Michalz 22.6. 2. hod
3. hodOnpřesun >>na 1. hod
5. hodAjAJ2(B103)navícBudina Lukáš
5. hodAjAJ1(B148)navícŠimůnková Jitka
5. hodTkdodpadá(Pen)
M2O4. hodOn(B149)suplujeBlechová Hana(Pen)
5. hodOn(B149)výměna <<Blechová Hanaz 21.6. 4. hod
5. hodŘmvvýměna >>na 21.6. 4. hod
M3L0.-12. hod Závěrečné zkoušky
O3K0.-12. hod Závěrečné zkoušky
M3A0.-12. hod Závěrečné zkoušky
N3T5. hodAj(B153)výměna <<Garwoodová Pavlaz 26.6. 3. hod
5. hodEkvýměna >>na 26.6. 3. hod
N4T0.-12. hod maturitní zkouška
A4T0.-12. hod maturitní zkouška
L1FS5. hodAj(B153)výměna <<Garwoodová Pavlaz 26.6. 3. hod
5. hodEkvýměna >>na 26.6. 3. hod
L2FS0.-12. hod maturitní zkouška
N2D6. hodÚč(B100)navícNedomlelová Renata
7. hodFis(B100)navícNedomlelová Renata
8. hodIkt(B98)navícHájek Lukáš
9. hodMat(B100)navícHylmar Jaroslav
10. hodEk(B100)navícBudina Lukáš
11. hodEk(B100)navícBudina Lukáš